Відділ комунікації поліції Одеської області повідомляє, що враховуючи ситуацію в країні, особовий склад поліції Одеської області вийшов на патрулювання вулиць, укріплення блокпостів та об’єктів критичної інфраструктури, перевірку документів на в’їздах та виїздах з обласного центру, виявлення осіб, які хочуть дестабілізувати громаду.

Просимо не панікувати та довіряти лише офіційній інформації. Поліцейські наряди забезпечують безпеку громадян та публічний порядок. 

Нагадаємо, Голова Національної поліції України підняв особовий склад органів та підрозділів відомства по бойовій тривозі. Також Голова Нацполіції віддав наказ про видачу зброї ветеранам органів внутрішніх справ, які виявили бажання захищати Україну від збройної агресії РФ.

Правоохоронці просять усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі, а також звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам, і у разі їх виявлення повідомляти на спецлінію поліції «102».


Новости от Черноморск News читайте в Telegram и подписывайтесь на наш канал для получения оперативной информации. 

f7443d6a 7517 41d1 b184 5c423bf08318

ff323abf 8ef0 4517 9e7f 4803b01fe5ee

Просмотров: 975