Креативне анімаційне відео Сергія Білюка з'явилося у  центрі Чорноморська та Біляївки. Кампанія кандидата в народні депутати по 140 ок

Креативне анімаційне відео Сергія Білюка з'явилося у  центрі Чорноморська та Біляївки. Кампанія кандидата в народні депутати по 140 округу показує нові способи ведення політичних перегонів оффлайн.

Слідом за президентською, нинішня парламентська кампанія запам’ятається тим, що ламає звичні способи ведення передвиборчої комунікації. Кандидати намагаються привернути увагу виборців креативними методами.

Так, команда Сергія Білюка (він балотується до Верховної Ради за 140 округом) знайшла альтернативу звичайним білбордам із фото кандидата та передвиборчими гаслами. Замість цього у центрі Чорноморська та Біляївки вони розмістили проектор, на якому показали анімаційне відео під шум морських хвиль.

Містяни оцінили креатив, зазначивши, що «такої доброзичливої політичної реклами ще не зустрічали».

У команді Білюка кажуть, що рекламні площі не лише дорого коштують, а й уже усі розпродані, тож вирішили підійти до питання нестандартно: «Під час нинішніх виборів ми бачимо розмаїття способів звернення кандидатів до своєї аудиторії. Тут і небувала активність у соціальних мережах, і абсурдний креатив в оффлайн-просторі. Дивлячись на все це, обиватель починає замислюватися над справжнім змістом, який закладає кожен кандидат у свою кампанію. Ми розуміємо, що креативна подача складних питань не для всіх є зрозумілим рішенням, але однозначно судити про результативність можна буде згодом. Згадаймо попередній наш ролик, який набрав уже понад 30 тис переглядів».

Сергій Білюк багато років прожив у Біляївці, є ветераном Морського торговельного порту Чорноморськ, зараз балотується на пост народного депутата.

Просмотров: 1397