Сердечно вітаю усіх жінок із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Любі наші, ви – уособлення затишку, роду, продовження життя, кохання, радості і тепла.

Символічно, що перше весняне свято присвячене саме Вам – воно співпадає з пробудженням природи и приходом тепла. Ви наповнюєте його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса!

Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Ми щиро вдячні вам!

Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району, області і всієї України.

Серед вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і міліціонери, діячі культури і службовці... Але, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

 

Чарівні жінки, у це чудове свято від усієї душі бажаю вам щастя! Нехай там, де ви з'являєтеся, розквітають усмішки і лунають компліменти! Нехай весна живе у вашому серці щодня!

Голова Одеської районної державної адміністрації ЮРІЙ КРУК

 


1

Новости от Черноморск News читайте в Telegram и подписывайтесь на наш канал для получения оперативной информации.

Просмотров: 426