Сегодня в Черноморск впервые приходит путешествующий фестиваль «З країни в Україну».   Начиная с 12 часов дн

Сегодня в Черноморск впервые приходит путешествующий фестиваль «З країни в Україну».   Начиная с 12 часов дня, в Приморском парке на 14 локациях пройдёт около 65 различных мероприятий и событий. Все они настолько разнообразны, что «своё» могут найти люди с самыми разными интересами.

Отметим, что масштабную программу фестиваля готовили наши горожане, многие из которых ранее не имели опыта подобных проектов, и прошедшие специальное интенсивное обучение в рамках проекта фестиваля «З країни в Україну». Давайте поддержим их!

Предлагаем вашему вниманию программу фестиваля «З країни в Україну»: знакомьтесь, выбирайте, приходите!

                                                                ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ

                                                 Приморський парк, площа біля колонади)

14:00–14:30 - Гра «Життєвий капітал».

14:20–15:00 - Інтелектуально-розважальна гра «Український Імаджинаріум».

14:30–15:30 - Складаємо пазли «Вишиванка мій генетичний код».

15:00–16:00 - Гра «Memory» /«Музейна». Захоплююча настільна гра для дітей та дорослих, яка розвиває і тренує зорову пам’ять та увагу.

15:30–16:30 - Шахматний турнір. Стратегічна гра, одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності. Вона поєднує у собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.

16:00–17:00 - Гра «Лісові комерсанти» Командна гра для дітей та підлітків від 6 років. Під час гри «прокачуються» необхідні для успішного життя навички: усний математичний рахунок, читання, мистецтво ведення переговорів, уміння комунікувати та взаємодіяти у команді.

16:30–17:00 - Гра «Хрестики-нулики».

16:00–17:00 - Гра «Ерудит».

17:00–18:00 - Інтелектуально-розважальна гра «Аліас». Популярна гра, розрахована на велику веселу компанію. Завдання гри — пояснити слово, показуючи його жестами та мімікою. Інші гравці повинні правильно вгадали загадане слово, або словосполучення.

                                                                 МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ

                                              (Приморський парк, площа біля кафе «City»)

14:00–18:00 - Лялька-мотанка. Має сотні варіацій і ще більше секретів! Завітайте до нашої майстрині і зануртеся в магічний світ творення ляльок!

14:00–18:00 - Ткацтво з бісеру. Наша майстриня радо навчить вас цьому ремеслу і разом ви створите чудовий браслет.

14:00–18:00 - Воскова свічка. Робити їх можна своїми руками і різними способами! З нашою майстринею ви зануритеся в медові пахощі світу свічникарства, зробите і прикрасите власну свічечку!

14:00–18:00 – Писанка. В усьому світі одним з основних символів української культури є традиційна воскова писанка. Творення писанок — одночасно і мистецтво, і магія! Цікавою є і сама техніка: пишучи по яйцю воском, ми фактично малюємо не кольором, а його відсутністю! Дізнайтеся усі таємниці цього ремесла разом із нашою майстринею!

14:00–18:00 - Квіткові орнаменти Білокур. Відома на увесь світ українська художниця, що малювала не «завдяки», а «всупереч», і розробила неповторну техніку олійного живопису — це Катерина Білокур. Познайомтеся з її творчістю і спробуйте вималювати свою квіточку в неповторному стилі!

14:00–18:00 - Ліплення з глини. Доторкніться до одного з найдавніших ремесел! Створіть разом з майстринею неповторну глиняну іграшку-свистульку!

14:00–18:00 - Малярство на склі. На Західній Україні такою технікою виготовляли образи святих. Опануймо її разом! Змінімо кут бачення світу!

14:00–18:00 - Таврійський розпис дерев’яних іграшок. Один із забутих і майже втрачених видів розпису, характерний для південної частини України. Усі бажаючі зможуть познайомитися з символікою розпису, його елементами та спробувати на практиці відтворити елементи розпису.

12:00–18:00 - Таємний світ старосвітської бандури. Побачити, як твориться старосвітська бандура, спробувати себе у якості майстра, а також дізнатись відмінності традиційної бандури від академічної і почути її звук.

12:00–19:00 - Виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва місцевих майстрів. Майстер-клас по розмальовуванню глиняних котиків. Гра на бандурі.

                                                                    ВІДКРИТА БІБЛІОТЕКА

                                                                       (Приморський парк)

 

14:00–14:30 - Гра «Літературне доміно». Мета проведення гри — розвиток мотиваційних і пізнавальних навичок, підвищення інтересу до читання, зацікавленість до пізнання через залучення учасників до інтелектуально-ігрової діяльності. Гра формує відчуття командної гри та особистої відповідальності.

14:30–15:30 - Гра «Буріме». Літературна гра, що полягає у створенні віршів, частіше жартівливих, на задані рими, іноді ще й на задану тему.

15:30–16:30 - Настільна літературна гра «Кубики історій». На 9 кубиків нанесені 54 зображення різних об’єктів. Киньте кубики — отримаєте одну з мільйона комбінацій. Розкажіть історію, зв’язавши зображення, що випали.

14:00–16:00 - Настільна літературна гра «Емпатіо» — країна емоцій і таємничих історій! У цій грі ви зможете перетворитися у незвичайних персонажів, щоб дізнатися, які емоції супроводжують їх у різних ситуаціях. Запросіть грати всю сім’ю і друзів, і ви відкриєте їх з іншого боку.

16:00–17:00 - Малювання коміксів, створення саморобних книжок.

17:00–18:00 - Творчий вечір письменника, полтавського фотографа Віталія Запеки. Він розповість короткі глибокі ємкі оповідки про нинішню російсько-українську війну викладача та дослідника Марка Меєровича. Області інтересів: вирішення технічних проблем, проектний менеджмент, навчальний процес для розвитку мислення і уяви.

                                                                      МОЛОДЬ ТА СПОРТ

                                                            (Приморський парк, Еxtrim park)

 

14:00–14:30 - Бадмінтон. Одна з найактивніших ігор серед дітей і молоді. Запрошуємо всіх бажаючих пограти в команді два на два. Цей вид спорту не тільки сприяє активній роботі всіх груп м’язів, а й покращує увагу, і вміння працювати в команді задля спільної перемоги.

14:30–15:20 - Легка атлетика — естафетний біг, метання м’яча, стрибки в довжину. Формуються команди з трьох учасників. Передбачено не більше 5 команд. У команді грають один дорослий і двоє дітей. Після змагань і підрахунку результатів відбудеться нагородження команд, які посіли 1–3 місця.

15:30–16:00 – Твістер. Рухома гра для активної компанії. Завдання дуже просте — не впасти, виконуючи черговий неймовірний пірует!

16:00–17:00 - Алтимат-фризби. Запрошуємо всіх бажаючих пограти, сформувати власні команди і не дати шансу команді супернику спіймати ваш пас. Дана гра підходить як для дітей так і дорослих, правила прості, а процес гри захоплюючий.

14:00–18:00 - Флорбол - різновид хокею, де замість шайби, гравці використовують пластиковий м’яч, який потрібно забити у ворота суперника, використовуючи ключки.

12:00–19:00 - Проведення змагань з воркауту, серед скейтерів та самокатерів.

                                                              ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

                                      (Приморський парк, алея справа від колонади)

12:00–18:00 - Запальна руханка від першого в Україні медичного табору. Проведення експрес-тестів на рівень цукру та вимірювання тиску. Частування фруктами гостей фесту, що пройшли тести!

14:00–18:00 - «Кабінет психолога». Психолог — людина, яка має вищу психологічну освіту, основна робота якої — допомогти іншій людині розібратися у собі і вирішити свої проблеми самостійно. Щоб записатися на прийом, підходьте заздалегідь!

14:00–18:00 - Курс по Basic Life Support.  Учасники фестивалю матимуть змогу пройти курс з вивчення базової підтримки життєдіяльності та відточити свої навички на манекені.

14:00–18:00 - Твоє здоров’я у твоїх руках (інфографіка). Навколо локації висітиме інфографіка здорового харчування, правила рухової активності, інфографіка необхідної кількості випитої води та опис симптомів інсульту та інфаркту.

14:00–18:00 - Симуляція надання першої медичної допомоги при інсульті та інфаркті. Після короткої лекції учасникам фестивалю запропонують розпізнати у пацієнтів інсульт та інфаркт. У них буде змога перевірити вивчений матеріал та пройти симуляцію надання першої допомоги у разі цих хвороб. Виставка хірургічних інструментів.

                                                                      СУЧАСНА УКРАЇНА

                                                    (Приморський парк, справа від колонади)

14:00–18:00 - Tech StartUp School Львівської політехніки презентують: • 3Д принтер • грові роботи • Робот-Пластун для роботи у зоні бойових дій.

14:00–18:00 - VR перегляд відео від проекту Ukrainer.

14:00–18:00 - «Розумна Рукавиця» — пристрій для орієнтації в просторі для незрячих людей.

14:00–18:00 - «Блютуз-Машинка» — ігрова машинка, котра підключається до смартфону через блютуз.

14:00–18:00 - Дім Роботів: • Майстер-клас малювання 3D ручками. • Майстер-клас з управління дроном. • Майстер-клас з робототехніки .

12.00–19.00 - Презентація продуктів від чорноморського виробника святкової ілюмінації, 3D світлових фігур «LUMIERE».

                                                                         ВЛАДА ТА ГРОМАДА

                                              (Приморський парк, алея зліва від колонади)

14:00–18:00 - Квест за окремими правилами. Учасники витягують випадкову картку із завданням та отримують карту локацій. З проблемою, описаною на картці, вони звертаються до волонтерів на точках, що символізують різні органи влади, отримують відмітки про проходження точки в разі правильного звернення. Після збору усіх необхідних відміток учасники повертаються на старт, де отримують призи.

15:00–16:30 - Панельна дискусія з представниками місцевої влади. Відкритий діалог місцевої влади з громадою. Вільний мікрофон для питань.

17:00–19:00 - Запрошений гість (представник місцевої влади та депутатського корпусу) відповідатиме на запитання мешканців міста.

                                                              СТУДІЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ІГОР

                                                (Приморський парк, справа від входу до парку)

14:00–18:00 - Нові спортивно-настільні ігри. Динамічні, корисні і зрозумілі ігри для дітей і дорослих: • Новус, морський більярд (Латвія); • Карум (Індія); • Крокинол (Канада); • Джаколо (Нідерланди); • Кульбуто (Франція); • Єластік (Франція); • Кватро-Єластік (Чехія); • Корнхол (США); • Рибалка (Україна); • Акробати (Корея).

                                                        МІСТЕЧКО ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

                                                 (Приморський парк, справа від входу до парку)

12:00–18:00 - Інтерактиви від предстаників Громадських Організацій.

12:00–18:00 - ГО Transparency International Україна. Вікторина «Корупція».

12:00–18:00 - ГО «ЧЕСНО» Квіз «Чи обдурять тебе українські політики».

12:00–18:00 - ГО Центр UA Квіз «Нахіба нам партії».

12:00–18:00 - Громадські організації міста, представлять результати своєї діяльності та поділяться досвідом реалізації власних проектів.

                                                                             ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

                                                   (Приморський парк, зліва від приморських сходів)

14:00–14:30 - Гра «Машинки». Колективна гра для дітей віком від 5 до 12 років. Під час цієї активності діти можуть навчитися взаємодіяти та допомагати один одному.

14:30–15:00 - Гра «Рухаємося вперед». Дитяча гра, яка пояснює дітям, що на нашому шляху до щасливого життя будуть зустрічатися перепони, як потрібно буде успішно долати. А перед тим трохи підготуємо їх до цих перешкод в ігровій формі.

15:00–15:30 - Танець «Соку-соку, бачі-бачі».  Стаємо з дітьми у коло, навчаємо які рухи треба повторювати за куратором майданчика.

15:30–15:00 - Танець «Бельгійський банс».

17:00–19:00 - Велика мапа України, яку розмальовуватимуть діти та батьки.

                                                                  ФОТОВИСТАВКА

                                        (Приморський парк, справа від входу до парку)

14:00–18:00 - На майданчику будуть представлені яскраві світлини з різних куточків України.

12:00–15:00 - На майданчику будуть представлені світлини місцевих локацій.

                                                                         КІНОНАПРЯМОК

                                              (Міський пляж, нижче приморських сходів)

14:00–18:00 - Зйомки ролика про місто. Усі охочі мешканці матимуть можливість самостійно зняти ролик про своє рідне місто. Режисери та оператори Molodiya Festival зберуть команду охочих та разом створять промо-ролик, який містяни побачать на великому екрані вже увечері.

18:00–18:30 - Показ соцреклами від Molodiya Festival. Це короткі відео молодих українських режисерів про збереження довкілля, права і свободи людини, етичне ставлення до тварин, гендерну рівність та інші актуальні для України і світу проблеми.

                                                                            ВЕЧІРНІЙ КОНЦЕРТ

                                                        (Приморський парк, Сходи біля колонади)

 18:00–22:00 • NESPROSTA • Alex Silakov • SECRET FORST • ERMAKOV • Роялькіт (Royalcat) • «MOTANKA»

                                                                ТЕМАТИЧНИЙ МАЙДАНЧИК

15:00–19:00 - «ПАРУСНА ШКОЛА» (Міський пляж, нижче приморських сходів). На міському пляжі пришвартована яхта, проводяться змагання з віндсерфінгу.

16:00–19:00 - «ПРОЕКТИ МАЙБУТНЬОГО» (Приморський парк, справа від входу до парку).  Активна громадськість міста презентує роботи останніх років — проекти, які спрямовані на покращення життєдіяльності міста. Серед них: -«Морський трамвай»; — Проєкт «Місто фестивалів»; — Проектування парків; — План розвитку Муніципальної варти.

12:00–19:00 - «ІМПУЛЬС ВІЙНИ» (Площа біля сходів, Приморський парк): • Фото-зона з війни; • Плетіння маскувальної сітки; • Презентація кухні військового від ГО «Кулінарна сотня»; • Презентація витворів міських волонтерів-митців (картини, обкладинки для паспорту hand-made)» • Малюнки захисникам.

15:00–17:00 - «АНКЕТУВАННЯ» (Приморський парк). Під час проведення фестивалю волонтери проводитимуть анкетування, результати якого дадуть базу даних про людей, які бажають допомогти місту, але не знають з чого розпочати. Серед них юристи, журналісти, економісти, іt-шники, дизайнери, маркетологи, менеджери, представники технічних професій — тобто абсолютно різні люди, з різними компетенціями, але з одним спільним — вони пропонуватимуть свої знання, свою допомогу. Ці люди стануть експертами у різних важливих питанням, нових громадських проектах, хтось з них стане частиною команди змін.

Фото из открытых источников в Интернете.

Благодарим Анну Кочан за предоставленную программу фестиваля

Просмотров: 3050