Привітання з 10-річчям заснування Одеської військової академії:

«23 березня Одеська військова академія святкує ювілейну дату з дня свого заснування.

10 років тому з ініціативи Президента України на підставі постанови Кабінету Міністрів України було створено новий сучасний міжвидовий військовий навчальний заклад, який готує справжню еліту Збройних Сил України: офіцерів та сучасних фахівців військової справи.

На сам перед, хочу відзначити, що Одещина, безумовно, займає особливе місце в обороноздатності країни. В нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення.  І на Військову академію міста Одеса, яка працює над фахом майбутніх військових, сьогодні покладена велика відповідальність – робити свій внесок в надійне майбутнє оборонної здатності держави.

Серед випускників понад 500 генералів, близько 1000 вчених в галузях військової теорії та практики, більше 100 Героїв Другої світової війни.

Сьогодні ми пишаємося славетною історією одного із провідних вищих військових навчальних закладів України та його випускниками. Девіз Академії – “Честь. Мужність. Професіоналізм”. І її вихованці неодноразово продемонстрували, що у закладі не на словах прищеплюють ці якості - сотні випускників пішли захищати нас на Сході, чимало з них були відзначені різноманітними державними нагородами.

Події, що відбуваються в державі стали випробуванням для кожного військового на витривалість, на здатність виконувати поставлені завдання та визначили напрямок подальшої діяльності. І молодь, яка щорічно поповнює лави курсантів Одеської військової академії, заслуговує щирої поваги.

Важко переоцінити в цей час високопрофесійну діяльність Академії, що успадкувала кращі – більш ніж 150-річні – традиції підготовки кадрів вищого командного складу, кваліфікованих військових, які присвятили своє життя служінню Батьківщині.

Велика шана науково-педагогічному складу, курсантам, випускникам та керівництву Академії за відданість своїй надважливій справі! Хочу висловити слова подяки всім вам за забезпечення розбудови Збройних сил України!

З усією відповідальністю можна говорити про те, що у цих стінах присутня спадкоємність справжньої офіцерської гіності і саме тут створюється майбутня професійна армія.

Хочеться, щоб ваш заклад розвивався згідно передових світових стандартів, як технічно так і в грошовому забезпеченні.

Вітаю Вас з ювілеєм! Бажаю і надалі примножувати глибокі історичні традиції патріотизму, вірності присязі та відданості великій справі захисту країни.

Велика подяка вам за мужність та витримку. Бажаю всім добра і наснаги, оптимізму і духовних сил в ім’я процвітання нашої Батьківщини!

Зі святом!», –  голова Одеської районної державної адміністрації Юрій Крук

Новости от Черноморск News читайте в Telegram и подписывайтесь на наш канал для получения оперативной информации.

Просмотров: 39